FOTO/ Françeska Jaçe zbulon se si është bërë e pasur

FOTO/ Françeska Jaçe zbulon se si është bërë e pasur

11:01, 10/02/2019

Ish banorja e Big Brother Albania Françeska Jaçe është një ndër modelet më të komentuara në rrjete sociale.

Françceska gjithashtu është shumë aktive në këto rrjete ku herë pas herë publikon foto ku tregon udhëtimet e saj luksoze, makinat e shtrenjta,veshje me çmime marramandëse.

E nisur nga kjo një ndjekëse e saj e ka pyetur në instastory bukuroshen shqiptare se si arrin t’ja dal me jetën luksoze që ajo bën.

 ‘Si ja bën e dashur të bësh këtë jetë luksi duke filluar nga rrobat makinat’ ishte pyetja që i bëri ndjekësja modeles.

'Jeta nuk është aq e bukur dhe e thjeshtë siç duket në Instagram pasi aty postohen veç disa fragmente të jetës tënde, unë dhe familja ime gjithmonë kemi punuar, studiuar dhe ëndërruar kështu ja dal e DASHUR! Plus që unë njëherë në ditë ha nuk nuk shpenzoj shumë’ ka shkruar Françeska në postim duke treguar kështu se si arrin të bëjë një jetë luksoze.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco