“Hitet shqip”, thumbimi dhe ironizimi i Lloch për estradën

“Hitet shqip”, thumbimi dhe ironizimi i Lloch për estradën

13:29, 01/01/2019

Në vitin që po e lëmë pas janë lansuar shumë këngë.

E shumë prej tyre janë bërë hite, duke u pëlqyer, dëgjuar e shpërndarë me të madhe në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Po ashtu, gjatë 2018-ës kanë ‘dhezë’ edhe shumë këngëtarë.

Për këta të fundit, ka ardhur një ‘diss’ nga Lloch, i cili përmes “Hitet shqip”, ka ironizuar këngëtarët shqiptarë për formen se si mundohen të bëjnë famë, klikime e arritje në karrierë.

Se kë prej këngëtarëve e gjeni në këtë këngë, dëgjojeni vet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco