FOTO/ Blendi Fevziu çoi flamurin në Honolulu, por 'gafën' e tij e kapi vetëm Bes Kallaku

FOTO/ Blendi Fevziu çoi flamurin në Honolulu, por 'gafën' e tij e kapi vetëm Bes Kallaku

21:17, 29/11/2018

Festat e Pavarësisë e ka gjeti larg vendit moderatorin e njohur, Blendi Fevziu.

Ai ndodhej me pushime në Hawaii dhe prej andej ka ngritur flamurin për të uruar shqiptarët, kudo që ndodhen.

'Gezuar 106 vjetorin e Pavaresise. Gezuar festen e flamurit!', ka shkruar Blendi krah postimit të tij në Instagram.

Por Bes Kallaku i ka bërë një koment komik, duke i shkruar se ai flamur, që ka në dorë, është prodhim kinez.

Ky fakt është komentuar gjerësish, pasi ky flamur që nuk tregon simbolin tonë të vërtetë gjendet masivisht në pikat e shitjes.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco