VIDEO/ Përplsja me armë në Stamboll, kamerat e sigurisë filmojnë ngjarjen...

VIDEO/ Përplsja me armë në Stamboll, kamerat e sigurisë filmojnë ngjarjen...

13:55, 15/09/2020

Kamerat e sigurisë së bizneseve aty pranë kanë kapur një situate të pabesueshme në rrugët e Stambollit.

Dy grupe u përplasën fillimisht fizikisht me njeri-tjetrin në lagjen “Fatih” të Stambollit duke bërë që më pas të nxjerrin edhe armët.

Ky moment është kapur edhe nga kamerat e sigurisë, ku duket se njëri nga personat e përfshirë fillimisht plagoset në këmbë nga kundërshtarët dhe ndërkohë që është i shtrirë, nxjerr pistoletën dhe qëllon disa herë në drejtim të tyre.

Nga shkëmbimi i zjarrit mbetën të plagosur dy persona, mes tyre një grua e cila ishte duke kaluar në zonë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco