VIDEO/ E frikshme, ja si shpëton nga flakët

VIDEO/ E frikshme, ja si shpëton nga flakët

14:42, 24/05/2019

Ky është momenti dramatik kur një burri doli në parvazin e dritares jashtë apartamentit të tij që ishte përfshirë nga flakët.

Ai qëndroi i shtrirë gjysmë i zhveshur në parvaz për rreth 30 minuta për t'i shpëtuar zjarrit në apartament.

Video tregon burrin që qëndron në parvazin vetëm 30 cm në Romë ndërkohë që flakët dhe tymi dalin nga dritarja.

Besohet se zjarri nisi në kuzhinën e tij por nuk dihen ende shkaqet.

Në pamundësi për të dalë nga dera, ai doli në dritare ku qëndroi për gjysmë ore.

Kur nxehtësia filloi të bëhej e paduruar burri hoqi bluzen e tij.

Më pas erdhi zjarrfikësja që bëri të mundur shpëtimin e burrit dhe fiku zjarrin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco