Gazetari 'shuplakë' Bashës: Futu në garë dhe konfirmohu me vota, provoje sa të vlen lëkura

Gazetari 'shuplakë' Bashës: Futu në garë dhe konfirmohu me vota, provoje sa të vlen lëkura

16:15, 19/01/2022

Gazetari Habjon Hasani i kërkon Lulzim Bashës që të përballet me garën dhe votat, për të parë sa i vlen lëkura. 

Përmes një postimi në rrjetet sociale, gazetari i referohet deklaratave të presidentit Ilir Meta se do të dekretojë datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale. 

Qëndrimi i kreut të shtetit nuk është pritur mirë nga deputeti Lulzim Basha. 

Në këtë drejtim gazetari Habjon Hasani fton Bashën dhe të tijët që të konfirmojnë veten me vota ose në të kundërtën të largohen nga politika. 

Postimi
Ata qe perjashtuan Berishen me nje fishkellime te amerikaneve, po ankohen pse Presidenti fishkelleu per daten e zgjedhjeve te pjesshme lokale.
Futuni ne gare e provoni sa ju vlen lekura, se boll na keni çare penisin me sharje e telendi si gore 5 muaj. Ose konfirmoni veten me vota ose grisni b*then beni ndonje pune tjeter, do ju marre leje juve Presidenti se me ke do takohet, juve qe nuk beni dot nje pordhe pa lejen e ambasades.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco