'LVV e LDK ende kanë kohë me i ridefinu marrëdhëniet mes tyre'

'LVV e LDK ende kanë kohë me i ridefinu marrëdhëniet mes tyre'

20:35, 24/03/2020

Analisti Naim Rashiti po vlerëson se LVV dhe LDK kanë ende kohë me i ridefinu dhe rirregullu marrëdhëniet e tyre, shkruan Syri.net Kosova.

"Tani është testi i vërtetë për ta, për të dëshmuar se a kanë njëmend të sjellin ndryshime dhe qeverisinë", thotë Rashiti në Facebook.

Sipas tij, seanca e nesërme dhe debati në kuvend duhet të shërbejë qe liderët e dy subjekteve të negociojnë një paketë parimesh.

Postimi i plotë:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco