Një veturë dhe një kombi aksidentohen te Albi Mall

Një veturë dhe një kombi aksidentohen te Albi Mall

17:21, 27/11/2021

Një aksident trafiku ka ndodhur tek qendra tregtare “Albi Mall”.

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kombi.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka siguruar foto nga aksidenti, ku shihen se si kombi ka goditur veturën.

Reporteri.net ka pyetur në Policinë e Kosovës por deri në publikimin e këtij shkrimi nuk kemi marrë informata nëse ka persona të lënduar.

 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco