Burrit në Fushë-Kosovë i zhduket gruaja qe katër ditë, e raporton rastin në polici

Burrit në Fushë-Kosovë i zhduket gruaja qe katër ditë, e raporton rastin në polici

11:24, 24/10/2021

Një person ka raportuar në stacionin policor në Fushë-Kosovë se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportuesit, gruaja e tij është larguar nga data 20 tetor.

Policia po e trajton rastin si “Person i zhdukur”.

Njësia policore është duke hetuar rastin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco