FOTO/ Ja këpucët që ju duhen për këtë dimër

FOTO/ Ja këpucët që ju duhen për këtë dimër

13:38, 05/10/2020

Dimri po afrohet, dhe gjëja e parë që na shkon ndërmend është çfarë do veshim në ditë me shi.

Këtu do të gjeni disa nga këpucët/çizmet që do t’ju duhen gjatë stinës së dimrit.

Do të dukeni mjaft bukur, por kryesore është të jeni praktike dhe rehat. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco