Aeroporti i Taiwan ofron tashmë ‘fluturime të rreme’

Aeroporti i Taiwan ofron tashmë ‘fluturime të rreme’

15:55, 02/07/2020

Për të gjithë personat që po vuajnë për një udhëtim, aeroporti në Taiwan ka një zgjidhje.

Një itinerar i rremë, ku pasagjerët kalojnë në kontrollin e pasaportave, sigurisë dhe madje hyjnë në avion është oferta më e re.

Nisja nga toka gjithsesi nuk është pjesë e këtij plani.

Aeroporti Songshan u ofron këtë mundësi të gjithë udhëtarëve që për shkak të karantinës nuk kanë mundur të udhëtojnë realisht.

Rreth 7000 njerëz aplikuan për të marrë pjesë, por fituesit u zgjodhën rastësisht.

Më shumë eksperiencë të tjera do të ofrohen në javët që vijnë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco