Reali nis ndaj Apoelit mbrojtjen e titullit, Zidane vendos nëse do të luajë apo jo Ronaldo

Reali nis ndaj Apoelit mbrojtjen e titullit, Zidane vendos nëse do të luajë apo jo Ronaldo

19:44, 13/09/2017

Kampioni në fuqi i Ligës së Kampioneve, Real Madridi, do të nisë mbrojtjen e titullin në “Santiago Bernabeu” ndaj skuadrës qipriote të Apoel.

Kjo sfidë zhvillohet në orë 20:45 dhe sapo janë publikuar formacionet zyrtare. Cristiano Ronaldo është rikthyer në formacion, ndërsa Zidane ka lënë në stol Toni Kross.

Formacioni zyrtar i Realit

Real Madrid: Navas, Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kovacic, Modric, Isco, Bale, Ronaldo

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

>