Milan-Newcastle/ Mbyllet pjesa e parë, rezultati dhe statistikat

Milan-Newcastle/ Mbyllet pjesa e parë, rezultati dhe statistikat

19:40, 19/09/2023

Milanipo përballet me Newcastle United në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Ligën e Kampionëve.

Pjesa e parë në “San Siro” u mbyll barazim  pa gola.

“Rossonerët” e dominuan këtë pjesë në tërësi, por nuk ia dolën të konkretizonin rastet e shënimit.

Një rast u shpërdorua nga Rafael Leao, në minutën e 33-të.

Portugezi shpartalloi për mrekulli kundërshtarët, por dështoi keq në tentimin e tij për të realizuar gol spektakolar.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco