Vdes trajneri i njohur i futbollit kosovar

Vdes trajneri i njohur i futbollit kosovar

20:37, 02/02/2023

Sot ka vdekut trajneri i njohur kosovar Nebih Zeneli.

Zeneli së fundi kishte disa probleme shëndetësore, ku jetonte në shtetin e Sllovenisë, aty ku edhe punonte si trajner.

Ai ishte trajneri i parë shqiptar i futbollit në Slloveni.

Lajmin për vdekjen e tij e bënë të ditur familjarët e tij në facebook.

”Te dashur familjar, miq dhe shok ju njoftojm se sot me date 02.02.2023 ka ndrru jete agji jon Nebih Zeneli per vorrim ju njoftojm nderkohe.”, shkruhet në njoftim

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco