Ivana Knoll 'djeg' Katarin/ Modelja kroate mbështet kombëtaren dhe 'kërcënon' Brazilin: Le të kërcejmë!

Ivana Knoll 'djeg' Katarin/ Modelja kroate mbështet kombëtaren dhe 'kërcënon' Brazilin: Le të kërcejmë!

17:05, 09/12/2022

Ivana koll djeg Katarin, Bukuroshja kroate e cila ka marrë vëmendjen e madhe të mediave së fundmi, Ivana Knoll, nuk ka qëndruar në heshtje për sa i përket sfidës së radhës që kombëtarja e saj do të luajë përballë Brazilit.

Modelja 30-vjeçare ka postuar një video së fundmi në rrjet, ku shfaq në pah format e saj bombastike dhe duke dhuruar një puthje, ndërkohë që në sfond ndodhet një këngë braziliane.

Image

Në postimin e saj ajo shkruan: “Mezi pres për të premten”, ndërsa në një tjetër postim duket se zgjedh të provokojë brazilianët, ku shkruan: “Le të kërcejmë”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco