VIDEO/ Shënon Milani, Giroud e afron te titulli

VIDEO/ Shënon Milani, Giroud e afron te titulli

18:27, 22/05/2022

Milani dhe Interi po luajnë ndeshjen e fundit të Serie A, ku do të përcaktohet dhe kampioni i sezonit 2021-2022.

Në transfertën e Sasuolos, Milani ka kaluar në avantazh.

Oliver Giroud shënon në minutën e 17-të, duke e afruar skuadrën kuqezi akoma më shumë te titulli.

Në “San Siro”, Interi po barazon pa gola me Sampdorian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco