Lajmi i fundit

TABELA/ Rritet pjesëmarrja, ja sa demokratë kanë votuar deri në orën 17:00

Kukësi-Dinamo, pjesa e parë mbyllet pa gola

Kukësi-Dinamo, pjesa e parë mbyllet pa gola

17:41, 19/01/2022

Është mbyllur në barazim pa gola pjesa e parë e takimit mes Kukësit dhe Dinamos.

Kjo sfidë po zhvillohet në “Elbasan Arena” dhe është e vlefshme për javën e 16-të të Superligës.

Të dy ekipet patën rastet e tyre për shënim, por gjithsesi rruga e rrjetës në fraksionin e parë të lojës nuk u gjend.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco