VIDEO/ Milan hipotekon fitoren, sërish Messias

VIDEO/ Milan hipotekon fitoren, sërish Messias

22:20, 01/12/2021

Milan shënon edhe golin e tretë 3-0 ndaj Genoas.

Në minutën e 61’ ishte sërish Junior Messias ai i cili shënoi për kuqezinjtë. Aksion i bukur i milanezëve me brazilianin i shërbyer shkëlqyeshëm nga Brahim Diaz që arrin të tund rrjetën e portierit Sirigu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco