VIDEO/ Disa shtete festojnë ditën e nënës, Napoli prek me dedikimin

VIDEO/ Disa shtete festojnë ditën e nënës, Napoli prek me dedikimin

13:24, 09/05/2021

Disa nga shtetet e botës e festojnë ditën e nënave në datën 9 maj, duke e kujtuar për vlerat dhe sakrificat për fëmijët e saj.

Skuadra e Napolit ka menduar për këtë ditë duke postuar në ‘’Facebook’’ një video prekëse e cila lidhet me futbollin ku nëna luan të gjitha rolet për fëmijën e saj nga hekurosja e fanellës së sportit, te ndihma për mësimet, stërvitja me shokët dhe ushqimi. Në fund videoja mbyllet me këto fjalë: "Pas një kampion të madh, gjithomë është një nënë e shkëlqyer ... të dua mami!"

 

 

Videoja ka marrë pëlqime dhe komente të shumta duke u pritur mirë nga të gjithë sportdashësit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco