VIDEO/ Shënohet goli i parë në B. Monchengladbach – Manchester City

VIDEO/ Shënohet goli i parë në B. Monchengladbach – Manchester City

21:40, 24/02/2021

Manchester City ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Borussia Monchengladbach, e vlefshme për fazën e 1/8 në Ligën e Kampioneve.

Në minutën e 29’ ishte Bernardo Silva ai i cili shënoi me kokë për anglezët, pas krosimit të Joao Cancelos.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco