VIDEO/ Fantasik Messi, dopietë me Barcelonën

VIDEO/ Fantasik Messi, dopietë me Barcelonën

20:38, 24/02/2021

Barcelona po fiton me rezultatin 3-0 ndaj Elches, në ndeshjen e vlefshme për javën e 1 (ndeshje e prapambetur) në La Liga.

Dopieta e Lionel Messit dhe goli Jordi Albas i kanë dhënë avantazhin e trefishtë katalanasve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco