Ndryshimi i Torresit që po i befason të gjithë, shfaqet në VIDEO duke...

Ndryshimi i Torresit që po i befason të gjithë, shfaqet në VIDEO duke...

10:00, 20/01/2021

Fernando Torres pas një karriere fantastike në Premier League dhe në La Liga, u largua nga futbolli gjatë vitit 2019.

Nuk kishte dalë që një kohë të gjatë në media dhe pas paraqitjes së tij, të gjithë u befasuan. Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, Torres u pa duke promovuar një shtëpi bastesh sportive aziatike.

Por, imazhi kryesor ishte te ish-sulmuesi i Chelseat, i cili pas fundit të karrierës duket se nuk është ndalur nga palestra.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco