VIDEO/ Momente paniku, futbollisti humb ndjenjat në sfidën Teuta - Kastrioti

VIDEO/ Momente paniku, futbollisti humb ndjenjat në sfidën Teuta - Kastrioti

18:45, 05/12/2020

Teuta nuk mori më shumë se një barazim 1-1 në sfidën ndaj Kastrioti në kategorinë Superiore.

Por në minutën e 77’ kishte një moment paniku pasi lojtari i Kastriotit, Sokol Neziri, humbi ndjenjat për pak çaste pas përplasjes me Lorenco Vilën.

Falë ndërhyrjes së shpejtë, pas disa minutash Neziri u rikthye përsëri në fushën e blertë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco