VIDEO/ Shtanget Inter, Monchengladbach barazon rezultatin

VIDEO/ Shtanget Inter, Monchengladbach barazon rezultatin

21:50, 01/12/2020

Borussia Monchengladbach ka barazuar rezultatin 1-1 në përballjen ndaj Interit, e vlefshme për javën e 5-të të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Kur po mbyllej pjesa e parë e sfidës, Alassane Plea shëonon një gol me kokë, pas krosimit të Valentino Lazaro (45+1).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco