VIDEO/ Penallti për Real Madrid, shihni ekzekutimin e Eden Hazard

VIDEO/ Penallti për Real Madrid, shihni ekzekutimin e Eden Hazard

21:17, 25/11/2020

Real Madrid ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Interit, e vlefshme për javëm e 4-rt të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në minutën 7’ ishte Eden Hazard ai i cili ktheu në gol një penallti të fituar nga skuadra e tij.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco