VIDEO/ Reagimi epik i Fernandes kur e kupton që do të jetë kapiten i Man United

VIDEO/ Reagimi epik i Fernandes kur e kupton që do të jetë kapiten i Man United

23:28, 19/10/2020

Bruno Ferndandes do të jetë kapiten i Manchester Unitedit në sfidën kundër Paris Saint Germain e vlefshme për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Kur u pyet Ole Gunnar Solskjaer se kush do të mbajë shiritin për shkak të mungesës së Harry Maguire, Solskjaer u përgjigj: “E kam në krah”.

Kjo ngjalli një reagim epik të Brunos i cili shtë bërë “hit” në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco