VIDEO/ Barcelona kalon në avantazh ndaj Elches

VIDEO/ Barcelona kalon në avantazh ndaj Elches

19:35, 19/09/2020

Barcelona ka kaluar në avantazh 1-0 në miqësoren përballë Elche.

Vetëm 103 sekonda i mjaftuan Griezmannit i cili e ndali topin në rrjetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco