Nëse ndodh mrekullia me Tottenhamit, Shkëndija në ‘Play Off’ do të përballet me...

Nëse ndodh mrekullia me Tottenhamit, Shkëndija në ‘Play Off’ do të përballet me...

15:35, 18/09/2020

Shkëndija e Tetovës do të ketë një ndeshje shumë të vështirë në raundin e 3-të kualifikues në Ligën e Europës, aty ku do të përballet me Tottenhemin.

Nëse ndodh mrekullia dhe eliminohet skuadra britanike atëherë Shkëndija në fazën “Play Off” do të ketë një kundërshtar më të lehtë në letër.

Pas shortit, është njoftuar se fituesi i çiftit Shkëndija-Totenhem, do të luajë më 1 tetor me fituesin e çiftit Rosotv Makabi Haifa.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco