Ilir Daja apel Partizanit: Me këtë grup nuk arrijmë dot objektivat, na duhet merkato

Ilir Daja apel Partizanit: Me këtë grup nuk arrijmë dot objektivat, na duhet merkato

14:59, 01/09/2020

Partizani është shpërngulur në Ohër aty ku po zhvillon fazën përgatitore. Në një kohë kur ekipet shqiptarë po shkruajnë historinë në kupat e europës, Partizani është i detyruar të bëj llogaritë me një fillim sezoni shumë të vështirë, pa merkato dhe me një grup shumë të reduktuar që nuk ngroh trajnerin Ilir Daja.

Tekniku kryeqytetas është i qartë kur shprehet në intervistën e tij për News24 se me këtë grup është shumë e vështirë të arrihen qëllimet e klubit, kërkohet merkato, në të kundërt duhen ndryshuar objektivat:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco