Champions League/ Zhbllokohet sfida Barcelona - Napoli

Champions League/ Zhbllokohet sfida Barcelona - Napoli

21:20, 08/08/2020

Barcelona dhe Napoli po luajnë në “ Camp Nou” sfidën e kthimit të vlefshme për 1/8-at e finaleve të Championsit, shkruan Syri.net.

Katalanasit kanw e kanw gjetur shpejt golin e avantazhit.

Në minutën e 13-të të ndeshjes, Clement Lenglet kaloi blaugranët në epërsi, pas një topi të krosuar mirë nga Ivan Rakitic.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco