VIDEO/ Dortmundi kalon në avantazh, shikoni golin që shënon Emre Can

VIDEO/ Dortmundi kalon në avantazh, shikoni golin që shënon Emre Can

19:56, 06/06/2020

Borussia Dortmundi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Hertha Berlinit e vlefshme për javën e 30 në Bundesliga.

Në minutën e 58-të të ndeshjes, Emre Can zhbllokoi rezultatin e ndeshjes e ndeshjes duke shënuar një gol të bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco