FOTO/ Episod i veçantë në sfidën Fiorentina – Milan, shihni se çfarë bënë Rebic në fundin e ndeshjes

FOTO/ Episod i veçantë në sfidën Fiorentina – Milan, shihni se çfarë bënë Rebic në fundin e ndeshjes

15:07, 23/02/2020

Një lojë me emocione të mëdha, e mbushur me shumë episode të kontestuar nga lojtarët në fushë ndaj vendimeve të arbitrit. 

Fiorentina - Milan përfundoi në barazim, por në fundin e  ndeshjes Ante Rebic do të bëhej protagonist i një episodi krejtësisht unik me gjyqtarin .

Pasi arbitri, Calvarese dha një faull kundër kroatit, ky i fundit i afrohet gjyqtarit dhe e përqafon në mënyrë ironike.

Calvarese në fillim mbetet i hutuar, por nuk merr masa me lojtarin që më pas e duartroket me ironi.

Image

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco