EKSKLUZIVE/ Pamjet, ja si tifozët dëmtojnë stadiumin e ri

EKSKLUZIVE/ Pamjet, ja si tifozët dëmtojnë stadiumin e ri

15:32, 22/02/2020

SYRI.net ka siguruar pamjet ku duken tifozët e Tiranës duke dëmtuar stadiumin e ri.

Gjatë mbrëmjes së djeshme në ‘Air Albania’ u zhvilluar ndeshja mes Kukësit dhe Tiranës.

Në fund fituan ‘bardh e blutë’, e duket se nga ekzaltimi, tifozët e Tiranës kanë lënë pas dëmtime të mëdha.

Në deklaratën e postuar nga FSHF-ja thuhet se janë dëmtuar 164 stola, ku 145 nga tifozët e Tiranës dhe 19 nga ata të Kukësit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Albi22/02/2020 16:05

Rrace e keqe

Shto koment

Denonco