VIDEO/ Rrallë herë gabon, shikoni gafën e Neuer që po i kushton shtrenjtë Bayernit!

VIDEO/ Rrallë herë gabon, shikoni gafën e Neuer që po i kushton shtrenjtë Bayernit!

22:07, 21/02/2020

Paderborn po befason të gjithë duke barazuar 2-2 në sfidën ndaj Bayern Munchen në “Allianz Arena”.

Dennis Srbeny realizoi për 1-1 në minutën e 43’, pas një dalje të gabuar nga Manuel Neuer.

Si rrallë herë, portieri gjerman dështoi me daljen e tij nga zona e rreptësisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco