VIDEO/ Tifozët e Dortmundit si gjithmonë fantastikë, shikoni koreografinë madhështore!

VIDEO/ Tifozët e Dortmundit si gjithmonë fantastikë, shikoni koreografinë madhështore!

21:31, 18/02/2020

Ende nuk është zhbllokuar sfida ndërmjet Dortmundit dhe PSG-së e vlefshme për raundin e 1/8 në Champions League.

Ekipi vendas ka një avantazh plus që është stadiumi fantastik i tyre. Tifozeria vendase ka dhuruar sërish show dhe e ka kthyer "Signal Iduna Park" në një teatër të vërtetë.

Atmosfera nga ndeshja është fantastike! 
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco