VIDEO/ Vjen goli në minutën e 95’, shikoni çfarë ndodh në Ibiza – Barcelona

VIDEO/ Vjen goli në minutën e 95’, shikoni çfarë ndodh në Ibiza – Barcelona

20:55, 22/01/2020

Barcelona i ka shpëtuar humbjes së turpshme.

Katalanasit fituan me rezultatin 2-1 në përballjen në transfertë ndaj UD Ibiza-Eivissa në ndeshjen e vlefshme për javën e vlefshme për fazën 1/16 të Kupës së Mbretit.

Në minutën e 90+5’ ishte Antoine Griezmann i dhuroi fitoren Barcelonës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco