VIDEO/ Ronaldo acarohet keq me tifozin që e kapi nga...

VIDEO/ Ronaldo acarohet keq me tifozin që e kapi nga...

23:29, 11/12/2019

Një episod mjaft interesant ka ndodhur në përfundimin e ndeshjes mes Bayern Leverkusen dhe Juventus.

Në momentin që futbollistët e Juventusit po përshëndetnin njëri-tjetrin për suksesin e arritur 2-0 ndaj gjermanëve, një tifoz theu perimetrin e sigurisë dhe hyri në fushë, me synimin që të bënte një foto me Ronaldon.

Mirëpo, tifozi në momentin që iu afrua Ronaldos e kapi nga qafa dhe si duket kjo gjë nuk i pëlqeu aspak portugezit, i cili u duk shumë i acaruar me tifozin, gati për t’iu sulur . Më tej, ishin shokët e skuadrës që shkuan për ta qetësuar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco