Lojtari i Bayern Munich pëson dëmtim të tmerrshëm

Lojtari i Bayern Munich pëson dëmtim të tmerrshëm

22:26, 11/12/2019

Kingsley Coman e ka pësuar një dëmtim të tmerrshëm gjatë ndeshjes së Bayern Munich kundër Tottenham Hotspur në Ligën e Kampionëve.

Anësori francez u detyrua ta braktisë fushën në minutën e 25-të, pasi nuk ishte në gjendje ta vazhdojë ndeshjen për shkak lëndimit në gju.

Coman pësoi një dëmtim që duket se është shumë serioz pasi e lëshoi këmbën në tokë në mënyrë të çuditshme.

Ai e lëndoi gjurin në përpjekje për të kapur një top në vijën anësore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco