Zbulohet prapaskena nga Amerika: Milan ka blerë Zlatan Ibrahimoviç

Zbulohet prapaskena nga Amerika: Milan ka blerë Zlatan Ibrahimoviç

23:51, 07/11/2019

“Ibrahimoviç është gati të rikthehet te Milani”! Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në media!

Komisioneri i MLS, Don Garber, ka zbuluar nga Amerika, se sulmuesi Zlatan Ibrahimoviç është marrë nga Milani.

“Zlatan është një personazh tepër interesant, thuajse theu të gjithë rekordet këtu. Do të më pëlqente që ta shihja sërish në MLS, por varet nga LA Galaxy. Ai është 38 vjeç dhe tani është marrë nga Milan, një prej klubeve më të rëndësishëm në botë”, ishe deklarata e bujshme e komisionerit të MLS në një intervistë për “ESPN”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco