FOTO/ Gabigol ndahet nga motra e Neymarit

FOTO/ Gabigol ndahet nga motra e Neymarit

09:32, 23/09/2019

Rafaella Santos, motra e Neymar Junior dhe futbollistin brazilian Gabigol kanë prishur përsëri marrëdhëniet mes tyre (është hera e dytë që ndodh).

Gabigol nuk e ndjek më Rafaellan në rrjetet sociale pas një feste të Anittas (këngëtarja e famshme me të cilën Neymar pati një “flirt”gjatë karnavaleve).

Kohët e fundit Gabriel Barbosa falënderoi Rafaellan për organizimin e festës surprizë me rastin e ditëlindjes së tij të 23-të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco