VIDEO/ Çmendet Conte, shikoni çfarë festimin bën pas golit të Lukakut

VIDEO/ Çmendet Conte, shikoni çfarë festimin bën pas golit të Lukakut

08:23, 22/09/2019

Interi fitojë me rezultatin 2-0 ndeshjen ndaj Milanit.

 Afrimi më i zhurmshëm për zikaltrit në merkaton e verës, Lukaku, do të gjente golin e dytë dhe mbylli historikun e takimit.

Ajo që po shpërndahet gjerësisht në minutat e fundit, ishte reagimi i Antonio Contes. Ky i fundit ka treguar grintën e tij të madhe, duke na kujtuar Jurgen Klopin dhe festimin e tij të zakonshëm, teksa “dehet” në festë së bashku me pjesëtarët e tjerë të stafit. 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco