Chiellini hap siparin e Serie A/ Juventus në avantazh në 'Tardini'

Chiellini hap siparin e Serie A/ Juventus në avantazh në 'Tardini'

18:27, 24/08/2019

Giorgio Chiellini është autori i golit të parë në Serie për sezonin 2019-2020.

Mbrojtësi italian ka zhbllokuar ndeshjen e hapëse në “Tardini”, Parma-Juventus.

Goli i avantazhit për bardhezinjtë u shënua në minutën e 21.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco