VIDEO/ Chelsea kalon në avantazh në përballjen ndaj Leicester

VIDEO/ Chelsea kalon në avantazh në përballjen ndaj Leicester

17:45, 18/08/2019

Skuadra e Chelseat ka arritur të kaloj në avantazh me anë të të riut Mount.

20 vjeçari anglez shënoi për ekipin e tij pas  një gabimit të mbrojtjes së Leicester.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco