E presin në Francë, Neymar arratiset në..

E presin në Francë, Neymar arratiset në..

12:45, 12/07/2019

Tema më e diskutuar në mediat botërore është ajo mes PSG dhe Neymar. Braziliani refuzoi të paraqitet në stërvitje me skuadrën franceze duke e detyruar klubin e tij të marri masë ndëshkimore kundrejt sulmuesit. Duke e dënuar futbollistin me një gjobë, por ai nuk e ka prishur aspak terezinë dhe ka vazhduar përsëri  të bëjë të kundërtën e asaj që po i kërkon klubi.

Kështu, futbollisti në vend që t’i bashkohet klubit të tij në stërvitje, është parë ditët e fundit në Torino, i shoqëruar nga Cristiano Ronaldo dhe miku i tyre Ricardo Regus.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco