Sheiku i PSG-së ultimatum Neymarit dhe Mbappesë: Të ikin nëse...

Sheiku i PSG-së ultimatum Neymarit dhe Mbappesë: Të ikin nëse...

20:42, 16/06/2019

Presidenti Al Khelaifi u ka hapur dyert të gjithë atyre që nuk duan të qëndrojnë te PSG-ja.

Neymar dhe Kylian Mbappe kanë marrë ultimatum të fortë nga numri 1 i Paris Saint Germain, Nasser Al Khelaifi.

Ai ka thënë se ata që nuk janë të kënaqur te klubi francez, dyert i kanë të hapura për t’u larguar.

“Lojtarët duhet t’i marrin përgjegjësitë e tyre, madje më shumë se më parë, duhet të bëjnë më shumë, të punojnë më shumë. Ata nuk janë këtu për të kënaqur veten, dhe nëse nuk pajtohen, dyert i kanë të hapura për t’u larguar. Nuk dua më sjellje të një ylli”, ka thënë Al Khelaifi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco