FOTO/ Këngëtarja shqiptare tifoze e Realit, vizitë speciale në 'Santiago Bernabeu'

FOTO/ Këngëtarja shqiptare tifoze e Realit, vizitë speciale në 'Santiago Bernabeu'

18:58, 14/06/2019

Samanta Karavella po i shijon më së miri pushimet e saj verore.

Këngëtarja bukuroshe ka menduar të bëjë një vizitë në një ndër stadiumet më mitike të futbollit europian, siç është shtëpia e gjigantëve të Real Madridit, “Santiago Bernabeu”.

Ajo ka postuar një në profilin e saj në “Instagram” një foto nga shkallët e impiantit madhështor.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco