Spalletti jep mesazhin e qartë për të ardhmen: Duhet të mësojmë nga Agnelli

Spalletti jep mesazhin e qartë për të ardhmen: Duhet të mësojmë nga Agnelli

08:38, 27/05/2019

Interi siguroi mes vuajtjesh dhe vetëm në “frymën e fundit”, pjesëmarrjen në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve, ndërsa tashmë drejtuesit mund të nisin punën për sezonin e ri.

Mediat në Itali e japin të kryer tashmë largimin e Spallettit, ndërsa vetë ky i fundit iu përgjigj një pyetjeje mbi të ardhmen, në përfundim të takimit ndaj Empolit.

“Duhet të mësojmë nga Agnelli, i cili pas ndeshjes me Ajaxin konfirmoi Allegrin, por më pas e patë çfarë ndodhi. Nuk e di a do largohem, por nëse qëndroj, kjo po që do të ishte surprizuese për mua”, tha Spalletti, duke lënë të kuptohet se i ka valixhet gati tashmë.

Megjithatë tekniku zikaltër pranoi se ende nuk ka marrë asnjë komunikim nga shoqëria për këtë çështje dhe se në ditët e ardhshme pritet të sqarohen pozitat e tij tek Interi.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco