Gjermania publikon listën e lojtarëve, Low vjen me ndryshime të mëdha!

Gjermania publikon listën e lojtarëve, Low vjen me ndryshime të mëdha!

15:05, 15/03/2019

Kombëtarja e Gjermanisë ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet e muajit mars.

Kampionët e Botës të vitit 2014, në muajin mars do të takohen në miqësore me Serbinë dhe në ndeshje kualifikuese kundër Holandës.

Dihet se nga Gjermania janë larguar Thomas Muller, Mats Hummes dhe Jerome Boateng. Loë po ashtu nuk ka ftuar as Shkodran Mustafin.

Në listën e Joachim Low, ka shumë ndryshime:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment