Po ndodh tani/ Këtu shiko LIVE hedhjen e shortit në Champions League

Po ndodh tani/ Këtu shiko LIVE hedhjen e shortit në Champions League

11:56, 15/03/2019

Në orën 12:00 në Nyon të Zvicrës starton shorti për çiftet çerekfinaliste në Champions League.

8 skuadrat e kualifikuara ditën e sotme do të njohin kundërshtarët potencial nëse e kalojnë këtë fazë.

Ndryshe nga herët e tjera, UEFA ka vendosur të ndryshojë rregullin pasi do të zbardhet “skeleti” i garës duke përcaktuar çiftet e mundshme gjysmëfinaliste dhe finalja e madhe.

Skuadrat që do të jenë pjesë në shortin e lirë janë: Juventus, Barcelona, Manchester United, Porto, Tottenham Hotspur, Ajax, Liverpool dhe Manchester City.

Më poshtë kemi publikuar pamjet livestream nga shorti:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment