Mia Khalifa ofendon futbollistin: Je shtrirë më shumë se unë kur bëja punën e portostares

Mia Khalifa ofendon futbollistin: Je shtrirë më shumë se unë kur bëja punën e portostares

19:28, 12/01/2019

Mia Khalifa, aktore e filmave për të rritur është një tifoze e flaktë e futbollit.

Pornostarja e njohur ka qenë e pranishme ditën e sotme në “London Stadium” për të ndjekur “derbin” mes West Hamit dhe Arsenalit.

25-vjeçarja e cila është një sipmatizante e “Hammers”, nuk ka nguruar të thumbojë futbollistin e Arsenalit, Guendouzi, pas ndeshjes që u fitua nga West Ham me rezultatin 1-0.

“Guendouzi je që qullash, ke qëndruar shtrirë këtë ndeshje më shumë se unë në vitin 2014,” shkruan Mia Khalifa në “Twitter”.

Ajo gjithashtu përmendi edhe lojtarin e saj të preferuar në Premier League, pikërisht Felipe Anderson që luan tek ekipi i saj i zemrës.

“Felipe Anderson. Ai ka shënuar tetë gola dhe është në majë të Premier League. Dua të di se çfarë shampoje përdor për flokët”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco